ambulans kiralama fiyatları

Özel Ambulans Fiyatları

İstanbul içi ve şehirlerarası rekabetçi özel ambulans kiralama fiyatları ile ekonominize katkıda bulunuyoruz.

0216 606 38 12

Uygun Özel Ambulans

Özel ambulanslardan faydalanmak, hasta nakli işlemlerinin daha hızlı ve güvenli yapılmasını sağlamaktadır. Firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde özel ambulans hizmeti vermekte ve şehirlerarası hasta taşıma işlemlerini yerine getirmektedir. Özel ambulans fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler, firmamız telefon numaralarını arayarak, hasta nakil yapılacak olan yer ve mesafe durumuna göre ücretlendirme bilgilerini alabilecektir.

Mavi ambulans olarak, fiyatlarımız, şehir içi ve şehirlerarası hizmetler için farklı tarifelerle belirlenmiştir. Özel ambulans fiyatları her yıl güncellenmekte ve güncel fiyat tarifesi üzerinden müşterilere hizmet sunulmaktadır. 

Mavi Ambulans

7/24 DESTEK

GÜVENİLİR HİZMET

UZMAN PERSONEL

2021 Özel Ambulans Ücretleri

Özel ambulans fiyatları tüm müşterilerimize uygun fiyat politikası ile belirlenmektedir. Özel ambulans fiyatları belirlendikten sonra, hizmetlerimizin daha güvenilir olabilmesi için araçlarımızın ve personelimizin tam donanımlı olması sağlanmaktadır. Firmamız tarafından sunulan ambulans fiyatları, İstanbul içi ve şehirlerarası hizmetler için ayrı ayrı belirleniyor. Sektörde vermiş olduğumuz hizmetlerle edinmiş olduğumuz deneyimlerle, hizmet kalitesini artırıyor ve tüm hizmetlerimizi daha uygun fiyatlarla sunuyoruz. 2021 yılı için fiyat güncellemesi yapılmış ve tüm hizmetler, Sağlık Bakanlığı denetiminde güvenli olarak sunulmaktadır.

tuzla da ikili ambulans resimi
mavi ambulans şirketi

Ambulansın Özellikleri

Özel ambulans fiyatları İstanbul Anadolu yakası hizmetlerimizde, firmamız tarafından belirlenen yıllık fiyat tarifeleri kullanılmaktadır. Hasta nakil işlemlerinin güvenli ve sağlık şartlarına uygun yapılabilmesi için tüm ambulansların sahip olması gereken özellikler kanunla belirlenmiştir. Özel ambulans fiyatları verilen hizmet türüne ve gidilecek mesafeye göre belirleniyor. Hasta nakil amacıyla kullanılacak ambulanslarda olması istenilen özellikler şunlardır; karayolları Trafik Kanununa göre 5 yaşından küçük olmalı, kabin yüksekliği en az 170 cm olmalı, kabin genişliği 150 cm fazla olmalı, kabin uzunluğu 300 cm az olmamalı, ambulans önünde ve arkasında belirlenen özelliklere sahip tepe lambası ve aydınlatma sistemleri bulunmalı.

Özel ambulans fiyatları ile gerekli şartlara uygun ambulanslar ile hizmet verilmektedir. Özel ambulans fiyatları ile bazı durumlarda özel kiralama fiyatlarımız farklılık gösterecektir.

Özel Ambulans Araçları

Özel ambulans fiyatları ile ilgili bilgi paylaşımlarını, internet sitemiz üzerinden ve çağrı merkezimiz tarafından yapıyoruz. Özel ambulans fiyatları her yıl güncellendiği için müşterimizin hizmet talebinde bulunduğu zamana göre ücretlendirme hesaplamaları yapıyoruz. Özel ambulans fiyatları hizmetlerimizden istenildiği zaman faydalanılabilecek şekilde düşük olarak belirlenmeye çalışılmaktadır. Müşterilerimize özel ambulans araçları tahsisini, belirlenen fiyat seçenekleri üzerinden özel anlaşma yaparak sunuyoruz. Özel ambulans araçlarımız, son model araçlardır ve içerisinde yer alan tıbbı ekipmanlar, aspiratör, defibrilatör, ventilatör, monitör, klima gibi ihtiyaç duyulabilecek donanımlardan oluşmaktadır. Hasta nakillerinde, hastanın rahat etmesini ve acil müdahale edilmesini sağlayacak yüksek verimli donanımların yer almasını sağlıyoruz.

sokak içinde ambulanslar
şehirler arası ambulans

İstanbul Ambulans Talebi

Firmamız, İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında bulunan tüm ilçelerde özel ambulans hizmetleri vermektedir. Özel ambulans fiyatları İstanbul ve Türkiye geneli için belirlenmiştir. istanbul özel ambulans fiyatları Anadolu ve Avrupa yakası ilçeleri arasında yapılan hasta nakil hizmetlerinde, şehir içi tarifesine göre ücretlendirilmektedir. İstanbul’da özel ambulans talebinde bulunmak isteyenler, 7/24 talepte bulunabilecektir. Birçok hizmet noktamızda, sabit bekleyen ve seyyar halde olan ambulanslarımız bulunmaktadır. Ambulans talebi oluşturulduğunda, ambulans istenilen adrese en yakın ve müsait olan ambulansımız, personeli ile birlikte yönlendirilmektedir. Amacımız, müşterilerimize en kısa sürede ulaşmak ve hastaların güvenli bir şekilde hastaneye ya da hastaneden evine taşınmasını sağlamaktır.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet

Özel ambulans fiyatları ihtiyaç duyanların, ambulans hizmetlerinden rahatlıkla faydalanabilmesi için belirlenmiştir. Firmamız, sahip olduğu deneyimler ile her zaman güvenilir ve kaliteli hizmetler sunuyor. Sürekli yenileme yapılarak, hizmet kaliteli artırılmaya çalışılmaktadır. Bunun için Sağlık Bakanlığı şartlarına ve Karayolları Trafik Kanununa göre ambulans araçlarımızın, donanımlı olmasını ve hizmet ruhsatı almasını sağlıyoruz. Firmamız, Sağlık Bakanlığında almış olduğu yetki belgesi ile tüm hasta nakil işlemlerini, profesyonel kadrosu ile kusursuz olarak yapmaya çalışmaktadır. Özel ambulans firması olarak, hem firmamızı hem de verilen hizmet kalitesini en üst sıralara taşımaya çalışıyoruz.
nakil ambulansı
özel ambulans şirket araçları

Kiralık Ambulans

İstanbul’dan Türkiye’nin diğer şehirlerine hastalarını, rahat ve güvenli bir şekilde taşımak isteyenler, özel ambulans hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Nakil yapılacak olan araçların tam donanımlı olması, hastanın sağlığı açısından önemlidir. Özel ambulans fiyatları seçeneklerimizi oluştururken, ambulans kiralama hizmetlerimizi, yapılacak ikili sözleşmelerle belirliyoruz. Özel ambulans fiyatları nakil işlemlerinde gidilecek mesafeye ve km başına hesaplanmaktadır. Kiralık ambulans fiyatları ise kiralama süresine göre belirleniyor. Kiralama işlemlerinde, tam donanımlı ambulans aracı, şoförlü, şoförsüz ya da sağlık personelli, personelsiz şeklinde yapılmaktadır. Kiralama talepleri daha çok çeşitli organizasyon etkinlikleri için yapılmaktadır. Firmamız, tam donanımlı ve personelli olarak organizasyon süresi boyunca kiralama yapıyor. Kiralama fiyatları, süre ve organizasyona yapılacak olan katılım sayısına göre belirlenmektedir.

Hızlı Hizmet

Sağlık Bakanlığına bağlı birimler, çeşitli hastalık ve kaza durumlarında acil tıbbi müdahalenin zaman kaybedilmeden yapılabilmesi için ambulans sevki yapmaktadır. Bazı durumlarda, yoğunluk yaşandığında, firmamızdan özel ambulans talepleri yapılabilmektedir. Firmamız, tam donanımlı ve hızlı hizmetler vermektedir. Özel ambulans fiyatları bu hizmeti veren tüm firmalar için ortak belirlenmektedir. Firmamız, müşterilerine sunduğu hızlı ve güvenilir hizmetler nedeniyle, kişiler ve kurumlar tarafından tercih edilmektedir.

Özel ambulans fiyatları üzerinden hizmet sunuyor ve uzun süreli kiralama ya da uzun mesafeli şehirlerarası, ülkeler arası hasta nakil hizmetlerinde, özel anlaşmalar yapıyoruz. Bu hizmetlerimiz sayesinde, hasta nakil işlemlerinin daha uygun fiyatlarla yapılmasını sağlıyoruz. Ambulanslarımız, hasta nakil, acil müdahale hizmet türlerine göre özel olarak hazırlanmıştır. Nakli yapılacak olan hastanın durumu, nakil sırasında yapılacak tıbbi müdahaleler, ambulans fiyatlarında değişikliğe neden olabilecektir. Başlangıç fiyatı haricinde km başına fiyat anlaşması yapılabilecektir.

özel ambulans firması

Özel Ambulans Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın !

Bize Ulaşın Whatsapp Yaz