mavi ambulans

ŞEHİRLER ARASI AMBULANS

Sevdikleriniz bizim için değerli uzman sağlık personelimiz, şehirler arası  ambulans için sağlık bakanlığı yönetmeliğine uygun tam donanımlı özel ambulanslarımızla hizmetinizdeyiz.

0216 606 38 12

Şehirler Arası Hasta Nakli

Sağlık hizmetlerinin güvenilir yapılabilmesi için araçlarımız tam donanımlı ve Karayolları Trafik Kanunu tarafından belirlenen şartlara uyumludur. Mavi ambulans firması olarak, Türkiye genelinde hizmet bütün il, ilçe, köy ve mezralara hasta transfer yapıyoruz. Ambulans hizmet türlerimiz aşağıdaki gibidir.

  • Şehirlerarası hasta nakil hizmeti,
  • Evden eve hasta nakli,
  • Hastane taburcu hasta nakli,
  • Organizasyon ambulans kiralama hizmeti,
 

Yapılacak olan tüm hasta nakil hizmetleri için ambulans numarası aramanız yeterlidir. Hizmet talebinde bulunurken, hasta naklinin yapılacağı güzergah ve adresler hakkında bilgi istenecek akabinde ekiplerimiz, verilecek hizmet türüne göre hazırlıklarını yapacak ve talep edilen adrese intikal edecektir.

Mavi İller Arası Ambulans

7/24 DESTEK

GÜVENİLİR HİZMET

UZMAN PERSONEL

hasta nakil aracı

Hasta Nakil Fiyatları

Şehirlerarası ambulans hizmetleri için genellikle, fiyat tablosu üzerinden fiyatlandırma yapmaktadır ancak aile ekonominize katkıda bulunmak için indirimli ambulans fiyatları sunuyoruz.

Şehirler arası hasta nakil fiyatları için başlangıç fiyatı ve km başı fiyat seçenekleri ile en uygun rekabetçi fiyatlar ile hizmet veriyoruz. Hasta nakil işlemlerini yapacak olan personelimizin eğitimli olmasını sağlarken, araçlarımızın da donanımlı olmasını sağlıyoruz. 

Şehirlerarası hasta nakil araçlarımız, tıbbı donanımlı olduğu için yatağa bağlı yaşamak zorunda kalan ve ciddi sağlık sorunu olan hastaların konforlu nakil yapılmasını sağlamaktadır. Hasta nakil fiyatlarımız, şehirlerarası, şehir içi için farklı belirlenmektedir. 

Bazı işletmeler, çalışanları ya da düzenlenen organizasyonlar için ambulans kiralama yapmak isterseniz saatlik, günlük, haftalık, süresiz olarak kiralama yapabilirsiniz. 

Şehirlerarası nakillerde, hem sağlık ekibinin hem de hastanın can güvenliği için uzman personeller görevlendiriyor, araçlarımızı her zaman bakımlı tutarak güvenli şehirlerarası hasta nakli yapıyoruz.

Hasta Nakil

Hasta nakil işlemlerinin güvenilir yapılabilmesi için özel firma olarak hizmet veriyoruz. Şehirlerarası ambulans hizmetlerini, uzman ekiplerimiz ile yapıyoruz. Sağlık Bakanlığı tarafından almış olduğumuz için ve ruhsatlı, donanımlı ambulanslarımız ile hizmetlerimizden herkesin faydalanmasını sağlıyoruz. Şehirlerarası hasta nakil işlemlerinde, yatağa bağlı kalan hastaların tüm yolculuk boyunca rahat etmelerini sağlıyoruz. Tüm hasta nakil hizmetleri için ambulans araçlarımızı, sadece hasta nakli ya da sadece acil müdahale ve hasta nakli işlemleri için ayrı özelliklerde tasarlıyoruz. Ambulans araçlarının sahip olması gereken özellikler, Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmektedir. Firmamızda, istenilen şartlara uyumlu araçlar ile şehir içi ve şehirler arası hizmet vermektedir.

nakil ambulansı
tuzla özel ambulans

Evden Eve Nakil

Evde bakımı devam eden hastalar, İstanbul dışında farklı bir yere götürülmek istenildiğinde, uzun süren yolculuk, hastayı rahatsız edebilecektir. Bunun için şehirlerarası hasta nakil işlemlerinin ambulansla yapılması daha faydalı olacaktır. Şehirler arası hasta nakil aracı mavi şeritli ve 2 sağlık personeli bulunan araçlardır. Şehir içi ya da şehirlerarası yapılacak evden eve nakil hizmetleri için firmamızdan 7/24 hizmet alınabilmektedir. Şehirlerarası hasta nakli mesafe gözetilmeden yapılmakta ve araçlarımız, Türkiye’nin her yerine güvenli ulaşım sağlayacak özelliklere sahiptir. Yolculuk sırasında, hastaya, tıbbi müdahale gerektirecek durumların olma ihtimali varsa, ambulans araçlarımızı, kırmızı şeritli, tam donanımlı ambulanslar olarak belirliyoruz. Evden eve nakiller daha çok yaz ve kış dönem sonrasında, yazlıktan eve ya da evden yazlığa şeklinde olabilmektedir.

Hasta Taburcu Ambulans Hizmeti

Hastanede tedavi gören hastaların, tedavilerine evde devam edilebilmesi karar verildiğinde, hastanın binek araçlar ile naklinin yapılması zor olabilecektir. Binek araçlar, yolculuk boyunca hastanın rahatsızlık duymasına neden olabilecektir. Özel ambulans hizmetlerimiz ile hastanın ambulanslarımız ile konforlu bir şekilde hastaneden eve nakil edilmesini sağlıyoruz. Şehirlerarası ambulans hizmetlerimiz bulunmakta ve hastaneden taburcu olan hastayı, istenilen şehre güvenle taşıyoruz. Şehirlerarası hasta nakil talebinde bulunan müşterilerimiz için araçlarımız ve personelimizi her zaman hazır tutuyoruz. Hastanede taburcu işlemleri tamamlandığında, tam donanımlı ambulanslarımız, sağlık personeli ile birlikte, hastayı hastaneden, sedye ile alaca ve ambulansa yerleştirecektir. Hastanın fiziki durumuna, hastalık türüne göre özel sedye ve tıbbi ekipmanlar kullanılacaktır. Şehirlerarası yapılacak nakillerde, gidilecek mesafeye göre yeterli sayıda personel görevlendirilmektedir.

diyarbakır özel ambulans
erzurum hasta nakil

Özel Ambulans Hizmeti

Firmamız, İstanbul merkezli özel ambulans hizmeti vermektedir. Şehirlerarası hasta nakli hizmetlerini özel firma olarak her zaman güvenilir olarak sunuyoruz. Hasta nakil hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmekte ve tüm nakil işlemlerini profesyonel ekiplerimiz ile yapıyoruz. Şehirlerarası hasta nakil hizmetlerimiz ile hastaları Türkiye’nin tüm bölgelerine yapıyoruz. Hasta nakil hizmetlerimizi sunarken, isteyenlere ambulans kiralama hizmeti de veriyoruz. Normal nakil işlemlerinde, gidilecek olan km başına ücretlendirme yapıyoruz. Kiralama yöntemini kullananlar, hizmetlerimizden daha uygun fiyatlara faydalanabiliyor. Ambulans hizmetlerini özel firma olarak sunduğumuz için tüm hizmetlerimizin Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen şartlara uygun olmasını sağlıyoruz. Türkiye geneline hizmet veren güvenilir firma olarak tanınıyor ve bizlere ulaşan herkese hizmetlerimizi güvenilir olarak veriyoruz.

Sağlık Ekibi

Şehirlerarası hasta nakil hizmetlerimizi sunarken, hastanın durumuna göre doktor ve acil sağlık teknisyeni görevlendirmeleri yapıyoruz. Sağlık Bakanlığı denetimi ile hizmet verdiğimiz için hizmetlerimizde, hasta güvenliği ve hasta hakları şartlarına özen gösteriyoruz. Şehirlerarası hasta nakil hizmetlerimizde, eğitimli ve sağlık hizmetleri konusunda yetkinliği bulunan sağlık ekiplerimiz ile hastaların güvenli olmasını sağlıyoruz. Sağlık ekibimizin sayısını ambulans türüne göre belirliyoruz. Mavi şeritli ambulanslarımızda 2 kişilik sağlık ekibi yer alırken, kırmızı şeritli ambulanslarımızda ise 3 kişilik sağlık ekibi yer alıyor. Sağlık ekibimiz, nakil sırasında, hastanın güvenliği ve konforu için her türlü önlemi almakta, imkanları sunmaktadır.

hızlı özel ambulans servisi

Şehirler Arası Hasta Nakil Hizmetlerimiz İçin Bize Ulaşın !

Bize Ulaşın Whatsapp Yaz