hasta nakil aracı

HASTA NAKLİ

Organizasyon, etkinlik, film setleri, şantiye alanlarında ihtiyaca uygun kırmızı ve mavi şetli ambulans kiralama hizmeti sunuyoruz.

Kısa ve sürekli kiralık ambulans için kurumunuza özel fiyat teklifi için bizi arayın.

0216 606 38 12

Özel Hasta Nakli Ambulansı

Özel hasta nakil ambulanslarımız dünya standartlarında donanıma sahiptir. En son teknolojiye göre üretilmiş araç takip sistemi, mobil haberleşme sistemleri, telsiz gibi haberleşme araçlarıyla hasta nakil işlemleri takip edilir. Ambulanslarımızda çalışan doktor, teknisyen ve sürücüler belirli periyotlarla hizmet içi eğitimlere katılır. İletişim alanında da eğitimler verilerek hasta ve hasta yakınlarıyla kaliteli iletişimde bulunulması sağlanır.

Hasta Nakil Aracı Kiralama

Firmamızın hasta nakil araçlarının kiralanması mümkündür. Filomuzda yeterli sayıda ambulans bulunur. Araçları kiralayan hasta yakınlarının sağlık ekibimizden de hizmet alması mümkündür. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyeler için özel ambulans kiralanabilir.

Hasta Nakli Ambulans Fiyatları

Mavi Ambulans hasta nakli araçları insan sağlığı alanında önemli bir hizmet verildiğinin bilinciyle fiyatlandırılır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması en üst hedeflerden biri olarak kabul edilir. Bu nedenle zaten sağlık problemleri ile uğraşan kişilerin bütçesine fazla yük yüklenmeden hizmet verilir. Piyasaya göre oldukça ekonomik düzeydeki hasta nakil aracı fiyatları hakkında yetkililerimizle görüşülerek teklif alınabilir.

hasta nakil aracı

Mavi Ambulans

7/24 DESTEK

GENİŞ ARAÇ FİLOSU

UZMAN PERSONEL

hasta nakil aracı

Hasta Nakil Hizmeti

Kaliteli bir hayat sürebilmek için en çok ihtiyaç duyulan şey sağlıktır. Sağlık problemi olan ya da fiziksel acı çeken bir insanın hayattan zevk alması pek mümkün değildir. Ayrıca sevilen insanların ve aile fertlerinin hastalıkları da insanları derinden etkiler. Dolayısıyla bireysel ve toplumsal açıdan hasta nakli aracı gibi sağlık hizmetlerinin kalitesi çok önemlidir. Günümüzde özel kuruluşlar tarafından sağlanan özel ambulans imkanları önemli bir açığı kapatır. Mavi ambulans olarak bazen birkaç dakikanın bile çok önemli olduğu durumlarda son teknolojilerle donatılmış araç filomuzla en hızlı şekilde hasta nakil hizmeti veriyoruz. Hasta nakil ambulansı araçlarımızın kaliteli ve güvenli yapısı nakledilen hasta için konforlu bir yolculuk sağlar, yakınlarının da gönüllerine rahatlık verir.

Mavi Ve Kırmızı Şeritli Ambulanslar

Sağlık sektöründe hasta nakil işlemleri için kullanılan ambulanslar ikiye ayrılır.

  • Kırmızı şeritli ambulanslar (Acil yardım ambulansları)
  • Mavi şeritli ambulanslar (Hasta nakil ambulansları)

Kırmızı şeritli ambulanslardaki hasta nakil işlemlerinde gerektiğinde yoğun bakım uygulanmasını sağlayacak monitör, infüzyon pompası, defibratör, transport ventilatör, pulse oksimetre gibi medikal malzemelerle gerekli olabilecek ilaçlar bulundurulur. Acil yardım ambulansları ile verilecek hasta nakil hizmeti sırasında yasal gereklilik olarak araçta en az bir doktor olmak üzere üç personel bulunur. İlk yardım eğitimi almış sürücü de bu sayıya dahil edilebilir. Yaralı ve yoğun bakıma muhtaç hastalar gidecekleri sağlık merkezine bu ambulanslarla nakledilir.

Mavi şeritli ambulanslar ise daha çok durumu stabil olan hastaların evden hastaneye ya da hastaneden eve taşınması için kullanılır. Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan yönetmeliklerde mavi şeritli hasta nakil araçlarında doktor olmaksızın hastalara uygulanabilen otomatik kalp defibratörü bulundurulması zorunlu tutulmuştur. Portable ve sabit tıbbi donanımlar, gerekli olabilecek ilaçlar da bu ambulanslarda bulundurulur.

mavi ambulans pendik
özel ambulans fiyatları

Mavi Ambulans Hasta Nakli Araçları

Hasta nakli için kullandığımız ambulanslarımızda hastanın rahatını ve konforunu sağlayacak imkanlar son teknolojilere göre sağlanmıştır. Dünya standartlarındaki mavi şeritli hasta nakil ambulanslarında yasal düzenlemelere uygun şekilde hastanın yanında en az bir sağlık görevlisi bulunur. Yasal olarak mavi şeritli araçlarda bulundurulması gereken tıbbi donanım ve ilaçlar da Mavi Ambulans araçlarımızda mevcuttur. Hasta nakil aracı olarak tüm gerekli özellikler sağlanmıştır.

Kırmızı şeritli acil yardım ambulanslarımızda yoğun bakım için gerekebilecek tıbbi cihaz ve ilaçlar hazır tutulur. Acil yardıma ihtiyaç duyulan hasta nakil işlemleri bu araçlarla yapılır. Nakliye sırasında muhakkak bir doktor, sağlık teknisyeni ve eğitimli bir sürücü araçta bulunur.

Hastanın nakliye öncesinde düzenli olarak gördüğü bir tedavi varsa, takibi belli bir doktor ya da sağlık birimi tarafından yapılıyorsa ilgililerle görüşülür. Araçta bulundurulan medikal malzemeler ve ekipmanlar hastaya ve hasta nakil hizmetine uygun şekilde düzenlenebilir.

Hasta nakil hizmetlerimiz hastanın mutluluğunun ve rahatının sağlanması için donatılmıştır. Nakliye sırasında rahatlık ve huzur için son derece özenli hareket edilir. Bu nedenle araca bindirilirken ve indirilirken de aynı özen gösterilir. Hastalar yataklarından alınıp özenle araca yerleştirilir. Gidilen yer de yine özenle özel hasta nakil aracı içinden indirilir ve evdeki ya da sağlık ünitesindeki yatağına kadar götürülür. Böylece hem hastanın rahatı hem de yakınlarının memnuniyeti sağlanır.

Bize Ulaşın Whatsapp Yaz