özel ambulans

Özel Ambulans

İstanbul içi ve şehirler arası uygun ücretli acil ambulans için Mavi özel ambulans şirketi tercih edin karlı çıkın.

7/24 Kişiye özel ambulans fiyatları ile hastaneden eve veya evden hastaneye hasta nakil ambulansı ihtiyacında stres yaşamadan, trafiğe takılmadan, konforlu şekilde ulaşmak istediğiniz yere hasta nakil ambulansı ile hızlıca gidin.

0216 606 38 12

Ambulans Hizmetleri

hasta nakil aracı
hastaneden eve hasta nakil

Neden Biz

Sık Sorulan Sorular

Özel Ambulans Hizmeti Nedir?

Özel ambulans hizmetleri genellikle 112 acil ambulans çağrı hattı üzerinden ambulans gelmemesi üzerine daha çok Google üzerinde araması yapılan kelimedir.

Acil ambulans; çoğu kişi tarafından 112’nin sağladığı hizmet için bilinir.

Ancak 112 ambulans servisi sadece acil durumlar için ön müdahalede bulunur ve sonra hızlıca yeni gelen vaka için yanınızda ayrılı veya gerek görülürse devlet hastanesinin acil servisine hastanızı teslim eder ve görevini tamamlar.

Acil servisten çıktığınızda artık siz kendi başınıza hastanızı evinize götürmek durumdasınızdır. Hastanız kendi ihtiyaçlarını görebiliyor ve hareket kısıtı yoksa taksi ve benzeri araçlar ile evinize dönebilirsiniz.

Ancak hasta hareket etmekte zorlanırsa, yatarak seyahat etmesi gerekirse ve hayati olarak solunum sorunu çekiyorsa tam donanımlı bir ambulans servisi ile  eve veya hastaneye transferinin yapılması gerekir.

Bu durumlarda sağlık hizmetinden faydalanarak hastanızı sağlık personelleri gözetiminde şehirlerarası ambulans ile güvenli bir şekilde hasta transfer hizmeti özel yapılmasıdır.

Özel Ambulans’ın avantajları nelerdir?

  • Özel ambulans şirketleri üzerinden ambulans çağırdığınızda hastanızı yatağından yeni yatağına kadar taşıma yapılabilmektedir
  • Acil durumlar dışındada istediğiniz saat ve zaman diliminde talep bulunabilirsiniz.
  • Özel ambulans kiralama için saatlik, günlük, haftalık olarak yapabilirsiniz.
  • Hastanede iken tahlil ve sonuçların çıkmasından sonra evinize geri gitmek için bekletebilir veya 2-3 saat sonrası için tekrar randevu alabilirsiniz.
  • Hastanızı ambulans içinde sedyede yatarak sağlık personeli gözetiminde transfer yapılmasını sağlarsınız.
  • Ambulans içinde güler yüzlü ekiple huzurlu taşıma yaptırırsınız.

Özel Ambulans Kaç para?

Sevdikleriniz rahatlıkla iki nokta arasında taşımak isteyen kişiler ekonomik nedenlerden dolayı ambulans kaç para merak etmektedir.

Özel ambulans hizmetleri ücret tarifesi gidilecek iki nokta arasındaki mesafeye göre öncelikle fiyatlandırılmaktadır.

Ayrıca 5 – 30 km gibi kısa mesafelerde çok ekonomik olarak taşıma yapılabilmektedir.

İstanbul özel ambulans fiyatları saatlik, günlük, haftalık veya senelik ambulans kiralamak isterseniz kişiye özel indirimler yapılarak düzenli ambulans hizmeti sağlanmaktadır.

Özel hastane ambulans ücreti sizi telaşlandırmasın kurum olarak aile ekonominizi korumak için her daim yanınızdayız. İstanbul mesafe durumuna göre farklılık göstermektedir. İstanbul avrupa yakası için özel ambulans numarası üzerinden bizi arayın özel teklif alın.

Ambulanslar ücret alıyor mu?

Ambulanslar ücret alıyor mu? Ambulans çağırmak ücretli mi? hakkında şu şekilde detaylıca bilgi sağlayabiliriz.

Türkiye’de ambulanslar sağlık bakanlığı denetiminde 112 acil servis hattı üzerinden ve sağlık bakanlığına bağlı ambulans firmaları üzerinden sağlanmaktadır.

Ambulans numarası olarak 112 ambulans telefonu ararsanız hastanızın aciliyetine göre ambulans gelecektir. Durum acil görülmezse araç gelmeyecek kendi aracınız veya taksi ile hastaneye veya eve gitmek zorunda kalacaksınız.

Sağlık bakanlığı ambulans yönetmeliği için hazırladığı websitesine buradan ziyaret edebilirsiniz.

Ancak 7/24 çalışan ambulans özel ambulans merkezi aradığınızda hastanızın acil olup olmaması önemli değildir. İstediğiniz saat diliminde istediğiniz kadar süre için şehirler arası ambulans kiralama yapar, konfor ve rahatlığı yaşarsınız.

Ambulans çağırma yaptığınızda gelen personeller ile yüksek katlı binalardan kolaylıkla hastanızı indirir ve geri evinize çıkarabilirsiniz.