Sabit Nokta Ambulans Hizmeti Nedir?

Sabit nokta ambulans hizmeti kurumsal müşterilerden gelen istekler doğrultusunda ambulansların belli bir bölgede hizmet vermesi amacıyla görevlendirilmesidir. Özellikle şehir merkezlerine uzak ve herhangi bir sağlık merkezine yakın olmayan yerlere sabit nokta ambulans hizmetinden yararlanma imkanı sunuluyor. Her işletme kendi ihtiyaçları için farklı sebeplerle sabit nokta özel ambulans hizmetinden yararlanma ihtiyacı duyabilir.

Tıp merkezleri, alışveriş merkezleri, spor salonları, fabrikalar, spor merkezleri gibi yerlerin sabit nokta ambulans hizmetinden yararlanabilmeleri mümkün. Bir ambulans firmasının ambulanslarını sağlık personeli olarak ya da sağlık personeli olmadan kiralayabilme imkanı olduğu biliniyor. Firmalar kiralık ambulansların sabit nokta ambulansı olarak kiralandırması durumunda ihtiyaca göre malzemeler temin edilebilir.

Tıbbi Danışmanlık Ve Diğer Sağlık Hizmetleri

Tıbbi danışmanlık ve sabit nokta ambulansı gibi yeni hizmet çeşitleri de özel ambulans kiralama fiyatları kapsamındadır. Hastaların hiçbir şekilde zarar görmemesi ve özel durumları göz önüne alınarak sağlık kuruluşlarına hasta nakil edilmesi en önde gelen ana hizmet konularından biridir. Ambulanslar belirtilen adrese tam zamanında gelebiliyor bunun yanı sıra kiralanan süreç boyunca hizmete açık halde bulunuyor. Nabız, tansiyon gibi bulguların günlük takibi de ambulansın içinde yapılabilir.

Sabit Nokta Ambulans Hizmetinin Uygulanabileceği Alanlar Nelerdir?

Sabit nokta ambulans hizmeti farklı farklı işletmelere hizmet verebilir ve bu hizmetin uygulanacağı birçok alan vardır.

Sabit nokta ambulans hizmetinin uygulanabileceği alanlar şunlardır;

  • Tatil köylerine sabit ambulans
  • Toplu konutlara ve sitelere sabit ambulans
  • Büyük iş merkezlerine sabit ambulans

Sabit nokta ambulans hizmetinin daha fazla alanlara imkan sunduğu biliniyor ve fiyatların firmalara göre çeşitlilik sağladığı düşünülebiliyor.

Sabit Nokta Ambulans Fiyatları

Sabit nokta ambulans fiyatları gidilecek olan yere, personele ve donanıma göre farklılık gösterebilir. Tüm koşullar risklere göre değerlendirilebilir bunun yanı sıra en uygun fiyatlandırma yapılabilir.

Sabit Nokta Ambulansının İçerisinde Neler Bulunmalı?

Yaşanılan sağlık problemlerinde ilk müdahale yapılacağından ötürü birçok malzeme temin edilmekte. Herhangi bir kaza yaşanması durumunda hastanın konforunu sağlamak için gerekli tıbbi cihazlar, tıbbi malzemeler ve ilaçlar ambulansın içerisinde yer alıyor.

Sabit Nokta Ambulansında Hasta Nakli Nasıl Olmalı?

Nakil işlemi hastaya yapılan ilk müdahaleden sonra gerçekleştirilir. Hastanın durumu göz önüne alınarak taşıma ve nakil işlemleri yapılır.

Bize Ulaşın Whatsapp Yaz