özel ambulans bakırköy

Bakırköy Özel Ambulans

Bakırköy özel ambulans firmaları arasında ekip ve hizmet kalitesi ile fark yaratıyoruz.

Şehiriçi ve şehirler arası hasta taşıma için Mavi özel ambulans hizmeti tercih edin. 

Size uygun fiyat teklifimiz için çağrı merkezimizi arayın en uygun fiyatı alın.

0216 606 38 12

Mavi Ambulans

7/24 DESTEK

GÜVENİLİR HİZMET

UZMAN PERSONEL

Bakırköy özel ambulans

Bakırköy Mavi Özel Ambulans

Hastaların daha güvenli nakil işlemleri için Bakırköy özel ambulans hizmetleri veriyoruz. Tüm hasta nakli işlemlerini, donanımlı ve son model ambulans araçlarımızla yapıyor, hastaların evden hastaneye hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlıyoruz. Mavi ambulans firması olarak, İstanbul’un yoğun trafiğinde güvenli ve hızlı, hasta taşıma hizmetlerini, uzman ve donanımlı personellerimizle 7/24 vermeye çalışıyoruz. Bakırköy özel ambulans hizmeti, Bakırköy bölgesinde 10 dakika ile 30 dakika arasında istenilen yerlere ulaşımı hemen sağlıyoruz.

7/24 Hizmet

Bakırköy özel ambulans hizmetlerimiz 7/24 tam donanımlı araçlar ve personeller ile kesintisiz sunulmaktadır. Bakırköy ambulans hizmetlerimiz için çağrı merkezimizi arayanlara, hemen araç ve yeterli sayıda personel yönlendirmesi yapıyoruz. Bakırköy özel ambulans hizmetlerimizi, ambulans hasta nakil ya da acil yardım ambulansı olarak sunuyor, talep türüne göre uygun araç ve personel gönderiyoruz. Ambulans Hasta nakil aracımızda, 1 sürücü ile birlikte 1 acil tıp teknisyeni bulunmaktadır. Acil yardım ambulanslarımızda ise şoför haricinde, 1 acil teknisyeni, 1 acil tıp teknikeri bulunuyor. İlk yardım müdahalesi gerekmeyen hastaların, evden hastaneye ya da hastaneden eve nakillerini, hasta nakil ambulanslarımız ile yapıyoruz.

7/24 hizmet
hizmet türlerimiz

Hizmet Türlerimiz

Ambulans Özel ambulans firması olarak hizmetlerimizi öncelikle, hizmet bölgemiz olan Bakırköy ve çevresinde bulunan bölge ve hastanelere ulaştırıyoruz. Bakırköy özel ambulans hizmetlerimizi, talep edenlere şu seçeneklerde sunuyoruz; evden hastaneye hasta nakli, hastaneden eve hasta nakli, hastaneden hastaneye hasta nakli, şehirlerarası hasta nakli.

Firmamız, çağrı merkezi telefon numaralarını arayanlar, hizmetlerimizden hemen faydalanabilecektir. Bakırköy özel ambulans hizmetlerimiz ile hastaların en kısa sürede, ulaştırılması gereken yere güvenle ulaştırılmasını sağlıyoruz. Bakırköy ambulans özel araçlarımız, hasta nakil işlemleri sırasında ihtiyaç duyulabilecek tüm teknik donanımlara sahiptir.

Özel Ambulans Kiralama

Bakırköy özel ambulans hizmetleri konusunda uzman personellerimiz ile en iyi hizmeti vererek, hastaların güvenle taşınması için her türlü çabayı harcıyoruz. Bakırköy ve İstanbul’un çeşitli yerlerinde yapılacak olan organizasyonlarda hasta nakli ve acil hasta bakımı işlemleri için ambulans kiralama yapmak isteyenlere seçenekler sunuyoruz. Bakırköy özel ambulans kiralama hizmetlerimizde, organizasyon türüne göre yeterli sayıda donanımlı ambulans aracı ve her araçta görevlendirilecek yeterli personelleri belirliyoruz. Bakırköy ambulans ve sağlık ekibimiz, sağlık hizmeti organizasyon başından bitimine kadar 7/24 hizmet verecektir. Bakırköy özel ambulans kiralama yapmak isteyenler, firmamız ile iletişime geçerek, hizmetler hakkında bilgi alabilir ve kira sözleşmesi yapmaya başlayabilirler. Kiralama işlemlerinde, acil yardım ambulansı ya da hasta nakil ambulansı için farklı fiyat seçenekleri sunuyoruz.

özel ambulans kiralama
bakırköy hasta nakil

Hasta Nakil İşlemleri

Özel ambulans Bakırköy hizmet bölgemizde, hastaların nakili sırasında ihtiyaç duyulabilecek her türlü donanıma sahip araçlarımız ile güvenilir hizmet seçenekleri sunuyoruz. Alanında uzman olan personellerimiz, hastaları bulundukları yerden uygun sedye ile alıyor, araca taşıyor. Bakırköy özel ambulans araçlarımız ile gideceği yere yoğun trafikte bile güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Hastanın naklinin yapılacağı yere geldiğimizde de, hastayı sedye ile araçtan alıyor ve yatağına kadar taşıyor, rahat ve güvenli bir şekilde yatağına yerleşmesini sağlıyoruz.

Nakil hizmetlerimizde, güvene ve kaliteye özen gösteriyor, ulaşım sırasında, hastanın rahat edebilmesi, en kısa sürede gideceği yere ulaşabilmesi için özel çabalar harcıyoruz. Acil yardım ambulanslarımızda, nakil sırasında, hastaya gerekli ilk yardım müdahalelerini yapıyor ve en yakın hastaneye ulaştırılmasını sağlıyoruz. Hastaneye ulaştırılan hastalarla ilgili, ilk gözlem bilgilerini, acil tıp teknisyenlerimiz, hastane personeline iletiyor ve hastaya yapılacak olan ilk tıbbi müdahalenin yapılmasını sağlamaya çalışıyorlar.

Tam Donanımlı Ambulans Hizmeti

Özel ambulans şirketi olarak hizmet vermeye başladığımızda, daha iyi hizmet verebilmek ve hizmetlerinizi daha fazla kişiye ulaştırabilmek için prosedürlere uygun çalışmalar yapmaya başladık. Bakırköy özel ambulans hizmetlerimizde, tüm araçlarımızı, hastanın rahatını düşünerek, belirlenen standartlara uygun donanımlı olarak dizayn edilmesini sağladık. Tüm ambulans araçlarımız, TSE EN 1789 standardına uygundur ve tamamı, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlıdır. Yılın her döneminde hasta nakil işlemlerinin yapılabilmesi için araçlarımızda özel ısıtma ve soğutma sistemleri kullanılmaktadır. Tam donanımlı hale getirilen ambulans araçlarımızda, hasta müdahale sistemleri ile birlikte, aracın güvenli olabilmesi için ihtiyaç duyulabilecek teknik donanımlarında en iyi olmasını sağladık. Ambulans şoförlerimiz, özel eğitimlidir ve güveli sürüş teknikleri bilgilerine sahiptir.

İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında faaliyetlerine devam eden firmamız bahçelievler özel ambulans telefon numarası 0216 606 3812 üzerinden bize ulaşın 10 – 30 dakika arasında gelelim hasta taşımanızı yapalım.

bakırköy tam donanımlı ambulans

Bakırköy Özel Ambulans Hizmetlerimiz İçin Bize Ulaşın !

Bize Ulaşın Whatsapp Yaz