özel ambulans kadıköy

Özel Ambulans Kadıköy

Kadıköy moda, Bağdat Caddesi, Rıhtım, Göztepe’den istanbul içinde ve şehirler arası özel ambulans kiralama için profesyonel hizmet sunuyoruz.

Ambulans personellerimiz sağlık personeli olup ambulans içerisinde olası olumsuz durumlarda yetki sınırı dahilinde acil müdahale yapıp hastanın sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Size özel profesyonel hasta taşıma fiyatlarımız için arayın fiyat öğrenin.

0216 606 38 12

şehirler arası ambulans

Kadıköy Özel Ambulans

İnsan sağlığına önem veriyor, hastaların, tam donanımlı, güvenli, hızlı araçlarla istenilen yere konforlu bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Özel ambulans Kadıköy özel hizmetleri için Sağlık Bakanlığı ruhsatı ile özel hizmet veriyor ve hastaların sağlık alanlarına taşıma hizmetlerini veriyoruz. Mavi ambulans firması olarak, standart donanımlara sahip ambulanslarımız ile hastaların ev ile hastane ya da diğer yerler arasında konforlu taşınmasını sağlayabilmek için 7/24 çalışıyoruz.

Özel ambulans Kadıköy hizmetlerimizin Avrupa standartlarına uygun ve ruhsatlı olarak verilmesini sağlayarak, hastalarının nakillerini güvenli yapmak isteyenlerin yanında duruyoruz. Ambulans araçlarımızı, hizmet bölgelerimize göre yeterli sayıda donanımlı olarak hazırlarken, her ambulansta görev yapacak sayıda ve yeterlilikte personelde bulunduruyoruz. Sağlık personellerimiz, müşterilerimizin talep etmiş olduğu hizmet türüne göre yönlendirilmektedir.

Mavi Ambulans

7/24 DESTEK

GÜVENİLİR HİZMET

UZMAN PERSONEL

Sağlıklı Ulaşım

Özel ambulans Kadıköy ilçesinde insanların evlerinden hastaneye güvenli ve hızlı ulaştırılmasını sağlamaktadır. Sağlıklı ulaşımın gerçekleştirilebilmesi için hastanın ambulans içerisinde rahat etmesini sağlayacak her türlü imkanın bulunması gerekiyor. Özel ambulans Kadıköy firmasıyız ve kurumsal marka anlayışı ile hasta mahremiyetine önem vererek hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm ekiplerimiz, hastane öncesinde, hastaya yapılması gereken tüm tıbbi müdahaleleri yapabilmekte ve bulunduğu yerden alarak, ambulans ile en yakın ya da istenilen hastaneye en kısa sürede ulaştıracaktır.

Şirketler ya da özel organizasyon etkinlikleri için ambulans ve sağlık personelimizden hizmet talebinde bulunulabilmektedir. Firmamız, iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşabilir, Kadıköy çevresi ya da farklı noktalara hastalarınızın, sağlıklı ulaşım yapmasını sağlayabilirsiniz.

kadıköy özel ambulans
kadıköy hasta nakil

Hasta Nakil Ambulansı

Firmamız, özel ambulans hizmeti seçenekleri sunmakta ve acil ambulans hizmeti ihtiyaç duyanların yanında olmaktadır. İstanbul’da yaşanılan yoğunluktan dolayı çoğu zaman hastane ambulanslarının kişilere ulaşması zaman almakta ya da yetersiz kalabilmektedir. Özel ambulans  hizmeti için bizlere telefonla ulaşmanız yeterlidir ve ambulanslarımız, sağlık ekibi ile birlikte en kısa sürede adresinize ulaşacaktır. Hasta nakli işlemleri için verdiğimiz hizmetlerimiz şunlardır; kadıköy ambulans hasta nakil ambulansı, acil müdahale ambulansı, şehirler arası hasta nakil ambulansı, kiralık ambulans, organizasyonda görevlendirilecek ambulans.

Özel ambulans Kadıköy ve çevresi hizmetlerimizde, tüm ambulanslarımız, güncellenen kanunlara ve şartlara yenilenmektedir. Özel ambulans Kadıköy hizmetlerimizde kullandığımız araçlarımız son modeldir ve kanuna göre tümü beş yaş altı araçlardır.

Özel Ambulans Hizmetleri

Özel ambulans Kadıköy hizmeti, kanunlara göre firmamız tarafından, kişilere sunulan özel bir hizmettir. Özel ambulans Kadıköy hizmetlerimizde kullandığımız ambulanslarımız, gerek hasta nakli gerekse acil ambulans ihtiyaçları için eksiksiz ve sağlık şartlarına uygun ekipmanlar ile donatılmıştır. Özel ambulans Kadıköy çağrı merkezi numaralarımızı arayanlar, ambulans taleplerini hemen oluşturabiliyorlar. Ambulans talebi yapıldıktan dakikalar sonra ekiplerimiz, müşterilerimize ulaşıyor ve talep ettikleri hizmeti veriyorlar. Hizmet güvenirliliğini sağlayabilmek için ambulanslarımız telsiz sistemi üzerinden, çağrı merkezimize, bulundukları yer ve verilen hizmet türü ile ilgili sürekli bilgi veriyorlar. Tüm ambulanslarımızda, araç takip sistemi vardır ve komuta kontrol merkezi tarafından anlık olarak takip edilmektedir.

özel ambulans hizmetleri
Kadıköy Ambulans Talebi

Ambulans Talebi

Evde ya da iş yerinde kişilerin ani rahatsızlanması ya da çeşitli kazaların yaşanması durumunda insanlar, hastaneye yetişebilmek için ambulansa ihtiyaç duyarlar. Özel ambulans Kadıköy firması olarak, çağrı merkezimiz üzerinden 7/24 hizmet veriyor ve tüm taleplere anında cevap vermeye çalışıyoruz. Evden hastaneye hastaneden ev arasındaki mesafeyi hızlı bir biçimde ulaşım sağlar. Ambulans Kadıköy özel ambulans kadıköy çevresinde talebde bulunmak isteyenler, firmamız hizmetlerinden kesintisiz olarak faydalanabiliyorlar. Firmamız ile iletişime geçenlere, almak istedikleri hizmet içeriklerini soruyor ve verilen bilgilere göre kendilerine ambulans hasta nakil ya da acil müdahale ambulansı gönderiyoruz. Acil müdahale ambulanslarımızda, doktor ve diğer sağlık personeli bulunmakta, intikal edildiğinde, hastaya ilk müdahale yapılabilmektedir. Amacımız, hastanın istenilen yere en güvenli şekilde ulaştırılmasını sağlamaktır.

Güvenilir Hizmetler

Özel ambulans Kadıköy hizmetlerimizde, firmamız tüm ambulans araçlarının, Sağlık Bakanlığı şartlarına ve kanun maddelerine uygun olmasını sağlamaktadır. Dikkat ettiğimiz hususlar arasında, araçlarımızın beş yaşından büyük olmaması, gerekli tıbbi ekipmanlar ile donanımlı olması ve Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsat verilmesidir. Tüm araçlarımızı tam donanımlı hale getirdikten sonra görev yapacak olan personelinde, kendi alanında profesyonelleşmesini sağlıyoruz. Ambulans şoförlerinin, güvenli sürüş tekniklerine sahip olmasını sağlarken, acil tıp teknisyeni ve diğer sağlık personelinin de sürekli kendisini geliştirmesini sağlıyoruz. Güvenilir hizmetler sunduğumuz için hizmetlerimizden faydalananlar memnuniyet bildirmekte ve hizmetlerimiz için bizlere referans olmaktadır.

İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında faaliyetlerine devam eden firmamız ümraniye özel ambulans telefon numarası 0216 606 3812 üzerinden bize ulaşın 10 – 30 dakika arasında gelelim hasta taşımanızı yapalım. Ambulans kiralama hizmetimizden faydalanmak içib bizimle iletişime geçin.

güvenilir hizmet
Bize Ulaşın Whatsapp Yaz