özel ambulans ümraniye

Özel Ambulans Ümraniye

İstanbul, Ümraniye ilçesinde yer alan bütün resmi ve özel hastane, poliklinik, görüntüleme merkezine hasta taşınması için özel ambulans hizmeti sunmaktayız. 

Bütçe dostu fiyatlarımız, uzman sağlık teknisyenlerimiz ile 365 gün 7/24 çalışıyoruz.

0216 606 38 12

Mavi Ambulans

7/24 DESTEK

GÜVENİLİR HİZMET

UZMAN PERSONEL

ümraniye özel ambulans

Ümraniye Özel Ambulans Hizmetlerimiz

Hastaların bir yerden bir yere nakilleri, hasta ambulans, güvenli yapılmalı ve hastaların her türlü konforu düşünülmelidir. Ümraniye Özel Ambulans ümraniye bölgesi ve çevresi hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Mavi ambulans markası olarak, her türlü ambulans hasta nakli hizmetlerini, profesyonel olarak sunuyoruz. Özel ambulans Ümraniye özel ambulans firması olarak, alanında uzman elemanlar ve donanımlı ambulans araçları ile hizmetlerimizden 7/24 faydalanılmasını sağlıyoruz. Ambulans hizmetleri, talep edilen hizmet türlerine göre sunulmakta ve en iyi destek hizmetleri verilmeye çalışılmaktadır. Ambulans hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, hastalarını İstanbul içi ya da şehirler arası ambulans nakil yaptırabileceklerdir. Ambulans Hasta nakil hizmetlerimiz, ulaşım yapılacak olan iki nokta arasındaki mesafeye göre ücretlendirilmektedir.

Özel Ambulans

Özel ambulans Ümraniye hizmetlerimizde devamlılığı sağlamaya çalışıyor ve 7/24 hizmet veriyouz. Çağrı merkezi telefon numaralarımızı arayan ve ambulans talebinde bulunanların istedikleri adresi ambulans araçlarımızı, sağlık personeli ile birlikte gönderiyoruz. Özel ambulans Ümraniye hizmetlerimizde, sağlık personelimizin, gelişen sistemlere göre eğitilmesini sağlarken, ambulans araçlarının da teknolojik gelişmelere göre donatılmasını sağlıyoruz. Ambulans Hasta nakil hizmetlerimizde, hastayı ambulansa aldıktan sonra gidilecek yere ulaştırana kadar, araç içerisinde yapılması gereken her türlü işlemi yapıyoruz. Ambulans hizmetlerimiz, hasta nakli, acil müdahale ve ambulans kiralama şeklinde sunuluyor. Sektörün gelişmesi ve sektörde güvenilir olabilmek için hizmetlerimiz, günün şartlarına göre sürekli geliştirilmektedir.

ümraniye özel ambulans
hasta nakli

Hasta Nakil Hizmetleri

Özel ambulans hizmetlerine olan talep özellikle İstanbul ve çevresinde giderek artmaktadır. Firmamızda bu sektörde güvenilir hizmet seçenekleri ile verilen hizmetlerin kalitesinin artmasını sağlamaktadır. Ümraniye Özel Ambulans Ümraniye hizmetleri için 7/24 talepte bulunma hakkına sahip olanlar, firmamıza istedikleri zaman ulaşabilecektir. Firmamız tarafından sunulan hasta nakil hizmet türleri evden hastaneye nakil, hastaneden eve nakil, hastaneden hastaneye nakil, şehirlerarası nakil, ambulans kiralama gibi başlıklara ayrılıyor.

Özel ambulans Ümraniye hizmetlerimizde, tüm hizmet türlerini sunuyor ve hizmet türüne göre araçlarımızı özel donanımlı olarak hazır tutuyoruz. Özel ambulans Ümraniye hizmetlerimiz daha çok yatağa bağlı yaşamak zorunda kalan hastaların, güvenle taşınmasını sağlamaktadır.

Sabit Nokta Ambulansı

Özel ambulans Ümraniye hizmet seçeneklerimiz arasında, çeşitli organizasyon programları için ambulans kiralama hizmetlerimizde yer alıyor. Özel ambulans Ümraniye firması olarak, sabit nokta ambulans seçenekleri sunuyor ve çok sayıda kişinin katılacağı organizasyonlarda, acil müdahale hizmetleri vermeye çalışıyoruz. Özel ambulans Ümraniye sabit nokta hizmetleri için ambulans seçeneklerini, isteğe göre sunuyor ve belirlenen ambulans aracının tüm ekibi ile birlikte organizasyon süresi boyuncu sabit noktada yer almasını sağlıyoruz. Organizasyonda rahatsızlanan kişilere ilk yardım müdahalesinin yapılması ve gerekli durumlarda, hastalanan ya da yaralanan kişilerin hızlı bir şekilde hastanelere nakilleri gerçekleştirilmektedir.

Ümraniye ambulans kiralama
özel ümraniye ambulans

Özel Ambulans Talebi

İletişim numaralarımızı arayarak ambulans talebinde bulunanlar, hastanın durumuna, refakatçi durumuna göre doktorlu ya da doktorsuz ambulans talebinde bulunabilecektir. Ambulans Ümraniye hizmetlerimizde, hasta nakili ve acil müdahale türlerine göre gerekli tıbbi malzeme ve ilaç donanımlarına sahip ambulans seçenekleri kullanıyoruz. Ümraniye ambulans firması olarak, güvenilir ve başarılı hizmetlerde, donanımlı araç ile birlikte nakil ekibinin de profesyonel olmasının önemli olduğunu biliyoruz. Ambulans Hasta nakil işlemlerinin güvenli yapılabilmesi için profesyonel ekiplerimiz ile hizmetlerimizi, şehir içi ya da şehirler arası 7/24 eksiksiz olarak sunuyoruz. Ambulans araçlarımız tam donanımlıdır ve ilk müdahale işlemleri aşamasında kullanılabilecek tüm ekipmanlara sahiptir.

Donanımlı Ambulans ve Sağlık Personeli

Hasta nakilleri ve acil müdahale işlemlerinde, personelin deneyimli ve bilgili olması, ambulans araçlarının donanımlı olması, insan sağlığı açısından çok önemlidir. Özel ambulans fiyatları Ümraniye firması olarak verdiğimiz hizmetlerimizin tümünde, hizmet türlerine göre belirlenmiş ambulansların, tam donanımlı olmasını sağlıyoruz. Ambulans araçlarımız, dışarıdan bakıldığında, mavi şeritli ve kırmızı şeritli olduğu görülmektedir.

Kırmızı şeritli ambulanslarımız TSE standartlarına göre tam donanımlıdır ve hastaya ilk müdahale edilmesini sağlayacak, gelişmiş yeni tıbbi cihazlar bulunmaktadır. Bu ambulanslarımız talep edildiğinde, sağlık ekibi ile birlikte gönderilmektedir. Mavi şeritli ambulanslarımız ile hasta nakil amaçlı kullanılan, hastanın güvenli naklini sağlamak için özel tasarlanmış ambulanslardır. Tüm araçlarımız, verilecek hizmet türüne göre donatılırken, sağlık personelimiz, hem acil müdahale konusunda hem de hasta yakınları ile iletişim konusunda gerekli eğitimleri almaktadır. Ambulanslarımızda, Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen ve araçta bulunması gereken tüm tıbbi malzemeler bulunmaktadır.

İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında faaliyetlerine devam eden firmamız pendik özel ambulans telefon numarası 0216 606 3812 üzerinden bize ulaşın 10 – 30 dakika arasında gelelim hasta taşımanızı yapalım.

ümraniye özel ambulans deneyimli ekip

Ümraniye Özel Ambulans Hizmetlerimiz İçin Bize Ulaşın !

Bize Ulaşın Whatsapp Yaz