özel ambulans pendik

Pendik Özel Ambulans

Pendik ilçesinde yer alan Pendik devlet hastanesi, Marmara eğitim araştırma, medikal park, bölge hastanesi başta olmak üzere tüm özel ve resmi poliklinik, görüntüleme merkezi, rehabilitasyon merkezlerine Mavi ambulans Pendik özel ambulans kiralama firması olarak hizmet veriyoruz.

İstanbul içi ve şehir dışına (şehirler arası) uygun indirimli ambulans fiyatları için çağrı merkezimizi arayın.

0216 606 38 12

pendik özel ambulans

Pendik Ambulans Bölgeler

 • Ahmet Yesevi Mahallesi
 • Bahçelievler Mahallesi
 • Ballıca Mahallesi
 • Batı Mahallesi
 • Çamçeşme Mahallesi
 • Çamlık Mahallesi
 • Çınardere Mahallesi
 • Doğu Mahallesi
 • Dumlupınar Mahallesi
 • Emirli Mahallesi
 • Ertuğrulgazi Mahallesi
 • Esenler Mahallesi
 • Esenyalı Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Göçbeyli Mahallesi

Özel Ambulans Pendik

Mavi ambulans olarak, sağlık hizmetlerinden en hızlı şekilde faydalanabilmeniz için uzman ekiplerimizle özel ambulans hizmeti için her zaman yanınızdayız. Pendik ambulans istasyonu, özel ambulans firması olarak tüm hastaların, belirlenen iki nokta arasında, güvenli nakil edilmelerini sağlıyoruz. Firmamız, Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan şartlara uygun donanımlara sahip araçlar ile hizmetlerimizi Pendik ve çevresinden başlayarak Türkiye geneline sunmaya, hasta nakilleri yapıyoruz.

Profesyonel ve uygun fiyat politikası ile aile ekonominize katkı sağlıyoruz. Hastanelerde yaşanılan yoğunluk nedeniyle müşterilerimizin özel ambulans hizmeti ihtiyaçlarını hemen karşılamaya çalışıyoruz. Donanımlı araçlarımız ve tecrübeli personellerimiz firmamıza yapılan talep sayısını en uygun ambulans ücretleri vererek bütçenizi koruyoruz. Acil müdahale ambulanslarımızda, doktor ve acil tıp teknisyenleri bulunmakta olup, yetki seviyelerinde gerekli hallerde hastaya müdahale edip sağlık olarak taşınmasını sağlamaktayız.

pendik özel ambulans

Mavi Ambulans

7/24 DESTEK

GÜVENİLİR HİZMET

UZMAN PERSONEL

Pendik Ambulans Kiralama

Mavi ambulans pendik özel ambulans firması olarak, insanların ihtiyaç duyacağı tüm alanlarla ilgili hizmet vermeye çalışıyoruz. İsteyenler, uzun süreli ambulans kiralama işlemlerini yapabilmekte ve hizmetlerimizden uygun fiyata faydalanabilmektedir. Ambulans kiralama seçeneklerimizi, tam donanımlı ve personelli ya da sadece şoförlü ambulans aracı olarak yapabiliyoruz.

Tam donanımlı araçlarımızı kiralayarak, kendileri aldıkları izinler ile ambulans hasta nakil yapmak isteyenlere de kiralama seçenekleri sunuyoruz. Ambulans kiralama Pendik seçeneklerimizden biriside, özel organizasyonlarda ambulans hizmeti sunulabilmesi için kiralama türüdür. Organizasyon sahipleri, firmamız ile iletişime geçerek, organizasyon süresi boyunca hizmetlerimizden kesintisiz olarak faydalanabilecektir. Organizasyonlar için istenilen sayıda aracı ve türünü personelleri ile birlikle belirliyor ve kiralıyoruz.

ambulans kiralama

Pendik Acil Ambulans

Pendik ambulans kiralama firması olarak, sorularınızı çağrı merkezimiz üzerinden cevaplıyoruz, çağrı merkezimizi 7/24 arayın ve hastanızın durumuna uygun ambulans talebinde bulunabilirsiniz. Araçlarımız, hasta nakil ambulansı ve acil müdahale ambulansı olarak farklı özelliklere sahiptir.

Araçlarımızın tamamı, TSE standartlarına uygundur ve Sağlık Bakanlığı denetiminden geçerek hizmet ruhsatı almıştır. Tüm arabalar, gelişen sağlık şartlarına göre yeniliyor ve donanımların her zaman güncel olmasını sağlıyoruz. Hastasını evden hastaneye ya da hastaneden eve veya başka bir yere nakil ettirmek isteyenler, telefon numaralarımızı arayarak, talepde bulunabilirsiniz. Acil müdahale gerektirmeyen durumlar için mavi şeritli ambulanslarımızı yönlendiriyoruz. Bu araçlarda, hastanın rahat etmesini sağlayacak yatak sistemi bulunmaktadır.

özel ambulans talebi
ambulans hizmeti

Ambulans Pendik Hizmet Seçenekleri

Hasta yakını, hastanın durumuna göre ambulans seçimi yapabilmektedir. Özel ambulans Pendik özel olarak, bizlere ulaşan ve talep edenlerden, hastanın durumunu öğreniyor ve ona göre uygun ambulans yönlendirmesini yapıyoruz. Firmamız tarafından sunulan ambulans hizmet seçenekleri şöyle; hasta nakil ambulansı, acil müdahale ambulansı, kiralık ambulans, şehirlerarası nakil ambulans, organizasyon ambulansı.

Pendik ambulans şirketi olarak, müşterilerimizden gelen tüm taleplere cevap vermeye çalışıyoruz, Türkiye’nin tüm şehirlerine güvenli bir şekilde nakil ettirebilirsiniz.

Pendik Özel Ambulans Türleri

İnsan sağlığı her zaman önemlidir ve bunun için ambulans hasta nakil işlemlerinde kullanılan araçların son teknoloji sistemleri ile donatılması gerekmektedir. Firmamız, hizmet türlerine göre ambulans çeşitlerini ayarlıyor ve ona göre donanımlı olmasını sağlıyor. Ambulans pendik özel hizmetleri kullanmış olduğumuz araçlarımız, hizmet türüne göre mavi ya da kırmızı şeritli olarak hazırlanıyor. Mavi şeritli ambulanslar, hasta nakil araçlarıdır ve iç tasarımları ona göre yapılmıştır.

Kırmızı şeritli ambulanslar ise acil müdahale ambulanslarıdır ve içerisinde, hastaya müdahalede kullanılabilecek tüm donanımlar yer almaktadır. Hasta nakil hizmetlerimiz, hastaneden eve, hastaneden hastaneye, evden hastaneye ya da şehirler arası ambulans hizmeti olarak sunulmaktadır. Çağrıda bulunanlara, hastanın durumu, nakil yapılacak yer türüne göre görevlendirilecek ambulans türünü belirtiyoruz. Hizmet ücretlerimiz de hizmet türüne göre değişmektedir. Kiralama seçeneği de sunduğumuz için çeşitli organizasyonlar için firmamızdan ambulans kiralaması yapılabilmektedir.

İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında faaliyetlerine devam eden firmamız Kadıköy özel ambulans telefon numarası 0216 606 3812 üzerinden bize ulaşın 10 – 30 dakika arasında gelelim hasta taşımanızı yapalım.

özel pendik ambulans
pendik güvenli hasta nakli

Pendik Hasta Nakli

Nakil sırasında, hastaların rahat etmesi her zaman önemlidir. Firmamız, hasta ambulansa alındığı andan itibaren uzman personellerin hasta ile yakından ilgilenmesini sağlamaktadır. Pendik kiralık ambulans olarak hizmetlerimizi, özel hizmet şartlarına göre veriyoruz. Özel ambulans özel ambulans hizmetleri firmamız tarafından her zaman güvenilir olarak sunulmakta ve hasta nakil işlemlerinin, hasta haklarına, hasta mahremiyetine ve güvenliğine dikkat edilerek verilmektedir. Hastaların, güvenli bir şekilde nakledilmesi, firmamız hizmet politikasıdır ve hastanın nakil sırasında psikolojik olarak kendisini rahat hissetmesini sağlayacaktır. Personellerimiz bilgi ve deneyimleri ile hastaya nakil boyunca destek olmaktadır.

Pendik Kaynarca ambulansı olarak, müşterilerimizden gelen tüm taleplere cevap vermeye çalışıyoruz. Özel Pendik ambulans sayesinde, insanlar, hastalarını Türkiye’nin tüm şehirlerine güvenli bir şekilde şehirler arası nakil edebiliyorlar.

Bize Ulaşın Whatsapp Yaz