özel ambulans tuzla

Tuzla Özel Ambulans

Tuzla halkı için ekonomik ve indirimli özel ambulans hizmetleri kiralama seçeneklerimiz ile 10-30 dakika arasında hemen geliyor hastalarınızı yatağından alıyor özel veya resmi hastane, poliklinik, görüntüleme merkezi, fizik tedavi merkezlerine hızlı bir şekilde taşımasını yapıyoruz.

Tuzla ambulans firmaları arasında farklı olarak bölgemizde bulunan sanayi, fabrika, tersaneler içim kısa süreli veya uzun süreli ambulans kiralama hizmeti veriyoruz.

Sizlere özel indirimli fiyatlarımız için bizi arayın hemen fiyat öğrenin.

0216 606 38 12

tuzla özel ambulans

Özel Ambulans Tuzla

Tuzla ve çevresinde ambulans hizmetlerine ihtiyaç duyarsanız, hızlı hizmet alabilmek için firmamız bir telefon uzağınızda yer almaktadır. Tuzla özel ambulans hizmeti firması olarak, tüm müşterilerimize, tam donanımlı ve ruhsatlı ambulans hasta nakli araçlarımız ile hizmet veriyoruz. Mavi ambulans olarak, İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermeye ve hastaların, Türkiye genelinde istenilen her yere taşınmasını sağlıyoruz.

Özel Ambulans  hizmeti Tuzla Özel hizmetleri için bizlerle iletişim kurarsanız acil yardım, yoğun bakım ambulansı ya da ambulans hasta nakil talebinde özellikle bulunabilirsiniz. Firmamız, talep türüne göre hemen donanımlı araçlarımızla birlikte, personel yönlendirmesini yapacaktır. Profesyonel ekiplerimiz, yaralı ve hastalara ilk müdahale işlemlerini yetki seviyelerine göre ilk anda yapabilmektedir. 

Mavi Ambulans

7/24 DESTEK

GÜVENİLİR HİZMET

UZMAN PERSONEL

Kesintisiz Ambulans Hizmeti

Tuzla özel ambulans hizmetlerimiz her zaman kesintisiz olarak verilmekte ve ambulans talebinde bulunmak isterseniz, 7/24 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Kesintisiz ambulans hizmetlerimiz ile hastaların ev ile hastana, hastaneler arası ya da şehirler arası nakli işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Tuzla özel ambulans olarak, araçlarımızı gelişen sağlık şartlarına göre yeniliyor, personellerimizin eğitilmesini sağlayarak, hizmetlerin daha güvenli sunulmasını sağlıyoruz. Araçlarımızı, teknik ekipmanlar ile donatırken, personellerimizin de sürekli eğitimler alarak, bilgi birikimlerini artırmalarını sağlıyoruz. Ambulans talep ettiğinizde, son sistem donanımlara sahip ambulans ve deneyimli personelin geleceğini bilmelisiniz. Firmamız, ambulans hasta nakil işlemlerine önem vermekte, nakil işlemlerinin mümkün olan en kısa sürede tamamlanmasını sağlamaya çalışmaktadır.

kesintisiz ambulans hizmeti
özel ambulans hizmetleri

Özel Ambulans Hizmetlerimiz

Özel ambulans hizmeti sayesinde, hastalar herhangi bir gecikme yaşanmadan istenilen yere güvenli bir şekilde nakledilebilmektedir. Tuzla özel ambulans olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmet seçenekleri şunlardır; Tuzla hasta nakil ambulansı, Tuzla acil ambulansı, Tuzla kiralık ambulans, Tuzla şehirlerarası ambulans, Tuzla organizasyon ambulansı.

Tuzla özel ambulans olarak, donanımlı araçlarımız ve cazip fiyat seçeneklerimiz ile hizmetlerimizi 7/24 sunuyoruz. Tuzla özel ambulans hizmetleri İstanbul’un tüm ilçelerine ve Türkiye geneline hasta nakil hizmeti veriyoruz.

Kiralık Ambulans

Tuzla özel ambulans hizmet seçeneklerimiz arasında yer alan kiralık ambulans hizmeti, eksiksiz olarak sunduğumuz hizmet türlerinden birisidir. Ambulans kiralama işlemlerinde, müşteri memnuniyetine önem veriyor, sağlık personelli ya da personelsiz kiralama yapılabiliyor. Tuzla özel ambulans kiralama hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, hizmet türlerimiz, araçlarımız ve personeller hakkında bilgi alabilirler. Kiralanacak olan ambulansların tümü tam donanımlıdır ve istenilen süre kadar kiralama yapılabilecektir. Tuzla özel ambulans kiralama uzun süreli ya da organizasyon süresi boyunca olabilecektir. Ani sağlık sorunu yaşayanlar, ambulanslarımız personelli olarak kiralayabilir, sürekli kendisinin takip edilmesini sağlayabilirler. Firmamız çağrı merkezi ile ambulanslarımız sürekli iletişim halindedir.
kiralık ambulans
hasta nakil ambulansı

Hasta Nakil Ambulansı

Hasta nakil işlemleri yapan ambulanslar, dışında buluna mavi şeritler ile trafikte kendisini göstermektedir. Acil müdahale ya da yoğun bakım hasta nakil ambulansları ise kırmızı şeritlere sahiptir. Tuzla özel ambulans firması, hizmet türüne göre ambulanslarımızın dizaynlarını ve donanımlarını oluşturuyoruz. Tuzla ambulans hizmetlerimizde, nakil işlerinde kullanılacak olan ambulanslarımız, hastanın nakil sırasında, rahat edebileceği yatak bulunmakta ve bu yatağa bağlanarak, nakil işlemlerinin güvenli gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Acil müdahale ambulanslarımızın donanımları daha farklıdır ve ilk müdahale için gerekli olan tüm cihazlar bulunmaktadır. Acil müdahale ambulanslarımızda, defiblatör, monitör ve acil müdahalede ihtiyaç duyulabilecek her türlü malzeme bulunmaktadır. Ambulanslarımız, yoğun bakım şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Ambulans Ücretleri

Acil durumlarda insanların, sağlık merkezlerine ulaşımında ambulans araçları önemli bir yere sahiptir. Özel hizmet seçenekleri sunduğumuz için profesyonel personel ve donanımlı araçlarla hizmet veriyoruz. Tuzla özel ambulans ücretlerimiz, hasta nakil türüne ve nakil işlemlerinin yapılacağı mesafeye göre değişmektedir. Kilometre başına ücretlendirme yaptığımız için müşterilerimiz, gideceği yere göre ambulans ücretlerini kendileri hesaplayabilmektedir. Firmamız, hasta nakil sırasında herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için tam donanımlı ve son model ambulans araçlarla hizmet vermektedir.

Personellerimizin de deneyimli olması, nakil sırasında, gerekli tıbbi müdahalelerin güvenle yapılmasını sağlayacaktır. Ambulans ücretlerimiz, hasta nakil, acil müdahale ve ambulans kiralama hizmet türlerinde farklı seçeneklerle sunulmaktadır. Hizmet seçeneklerimiz ve fiyat tarifemiz hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler 7/24 iletişim kurabilir ve istediği bilgiyi alabilirler. Çeşitli organizasyonlar için ambulans kiralama hizmeti sunuyor ve uygun fiyatlarla, organizasyon boyunca ambulans hizmetlerinden faydalanmalarını sağlıyoruz. Hastaların hızlı ve zamanında nakili için özel ambulansların tercih edilmesi her zaman en iyi çözüm seçeneği olacaktır.

İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasında faaliyetlerine devam eden firmamız anadolu yakası özel ambulans telefon numarası 0216 606 3812 üzerinden bize ulaşın 10 – 30 dakika arasında gelelim hasta taşımanızı yapalım.

ambulans ücretleri
Bize Ulaşın Whatsapp Yaz